Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

 • Julkaistu Uukausi sitten

  FIFI OFFICIAL

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim

  Follow Fifi on IG :
  fifi.offici...
  Follow Bruno on IG:
  iambrunooooo
  Follow Flori Mumajesi on IG :
  iamflorimumajesi  Music by ; Flori Mumajesi
  Lyrics by ; Flori Mumajesi \u0026 Fifi
  Produced by ; Threedots Production

  Choreography by : Graciano Tagani
  Image Director : Miranda Dupi
  Image Visuals : Ina Basholli \u0026 Eros Qerimi
  Wigs by : Ajkune Proffesional


  Special thanks to : COHL’s \u0026 ProSound

Mohamed El-Tawab
Mohamed El-Tawab

I’m Egyptian and my girlfriend from Albania and she played this awesome song 👏🏻 🇪🇬 🇦🇱 ❤️

3 tuntia sitten
Xheku Dashi
Xheku Dashi

Bravo super hit

11 tuntia sitten
Orgito Dalipaj
Orgito Dalipaj

ma te miret jeni

14 tuntia sitten
brisi brahimi
brisi brahimi

Kenge sJam krenare qe jwm shqiptare.Je siua fiere d'etre albanaise. hume e bukur dhe e kenduar me shpir.

2 päivää sitten
Besmira Zama
Besmira Zama

Me te miret ❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩

2 päivää sitten
tolga saysman
tolga saysman

Nje bravo te madhe fifi bruno bravo

4 päivää sitten
Marsel Erat
Marsel Erat

Duhet te ishte kenga fituse.

4 päivää sitten
Anita Klopp
Anita Klopp

Nuk e di pse kjo Fifi din me dhi kaq shum („koka fort e koka but nuk e di ama nto une jom ngul“) 🤢🤢🤢

4 päivää sitten
Jona Sali
Jona Sali

Intro ngjan me "ash- give a little" :)

4 päivää sitten
Chevening Uk
Chevening Uk

Dy palaco ne nje dere dale dale... 🤦🏻‍♂️ Tmerr artistik 🤯

4 päivää sitten
Majlinda Daki
Majlinda Daki

Bravo fifi bruno 👌

6 päivää sitten
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱

Sikur jane shtuar kohet e fundit artistet qe dallojm nga vipkezat qe u kendonte pellumbesha 😄😄👍 Siper e degjojm non stop

7 päivää sitten
Adelina kuqi
Adelina kuqi

Bravo këngë🎼🎤👏

7 päivää sitten
ledi bregu
ledi bregu

You mean filloreta ft qazim ...

8 päivää sitten
Elida Kaiku
Elida Kaiku

Ta degjoj 30 here ne dite e nuk ngopem kurre 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

8 päivää sitten
Geta Ganellari
Geta Ganellari

Super kenge e meriton fitoten

8 päivää sitten
blerti
blerti

Bravo Fifi me pelqen kshu si je ska nevoj per ndrishime

8 päivää sitten
Erando Sina
Erando Sina

Kjo duhet per eurovizion se ktu sdin te vlersojn

8 päivää sitten
Arita Sokoli
Arita Sokoli

Kjo kenge kish dashte me fitu!

8 päivää sitten
Alban Kllogjeri
Alban Kllogjeri

🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏

8 päivää sitten
klevis biba
klevis biba

Iw

8 päivää sitten
Vali Vali
Vali Vali

Fifi kendon bukur po e prishi me ate kercim skandal dhe Fifi mundohet ti ngjaj Adelina Ismailit po jo moj Fifi nuk e kap ate ti dhe sa u bashkove me Fatjonin te iku mendja fare u bere cik torollake

9 päivää sitten
Dea Dea
Dea Dea

Teksti Fifi - Nuk po du njo jo me t'bo keq Kjo shkretetira Nje pik uj s'po ma jep Veten jam tu e rrejt Shkretetiren n'det Une e bej vet Bruno Jemi ,S'jemi Ne rreth ton dashnia Dhe energjia jon Themi Kur mundet themi Ti ne syt e mia Kur te mbaroj shija Fifi_ Bruno Akoma ty te dua je Sa shumë ti per mua je Deri frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x Freak show M'dole ti, ti djale E ke lon mas ore Kejt kejt ket femen E ke gjet, gjet njerin qe pret Jo, kurgjo kurr n'jet ti nuk ma bone mu t'leht Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul ej Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul Bruno Si mos me ty, si mos me ty Edhe nese ma do pija Nuk jam thy, nuk jam thy Ti, dashni, ti, fiksimi im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_Bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x

9 päivää sitten
Brunilda Dapi
Brunilda Dapi

Nuk kuptoj sinqerisht si nuk fiton Fifi...Fantastike esht

9 päivää sitten
Tana Filaj
Tana Filaj

Kemga me bukur me pelqeu shum

9 päivää sitten
hedllo hellow
hedllo hellow

Fiksimi im

9 päivää sitten
Noel 17
Noel 17

Fiksim fiksim 🔥🔥🔥🔥🔥

9 päivää sitten
Arben Alcani
Arben Alcani

😙😍❤Fiksim❤😍😘

9 päivää sitten
andi lici
andi lici

ca esht vesh si berber ky bolja

9 päivää sitten
Infotech Infotech
Infotech Infotech

https://youtu.be/H7uFz53FOIg

10 päivää sitten
Mariela Skendo
Mariela Skendo

Super kenge

10 päivää sitten
Qendresaa
Qendresaa

Fort trup palidhje fifi

10 päivää sitten
irena kola
irena kola

👌👌

11 päivää sitten
Ajlina Cani
Ajlina Cani

Fifi and Fatjon Kuqari

11 päivää sitten
Agjenci Udhetimi
Agjenci Udhetimi

Ka lezet shpirti kur i ngjon kenget e Brunos pale Fifi super kendon, njishat

11 päivää sitten
Rijela Kushtrim
Rijela Kushtrim

Super

11 päivää sitten
Pranvera Binjaku
Pranvera Binjaku

Bravo fifi por këtë këngë kaq tëbukur bashkunim shum ibukur midis teje dhe brunos ju përgëzoj tëdyve dongelet fiksim kjo kënga juaj ësht shum e bukur dhe njëher bravo por këtë balad kaq tëbukur keni goditur bukur këtë këngë inat tjuken jeni 1 tëdy siti dhe bruno zoti ju ruajt

11 päivää sitten
Arjana Madani
Arjana Madani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

12 päivää sitten
Arjana Madani
Arjana Madani

Te lumt Fifi and Bruno, cdo or e nigjoj kengen tuaj👸👸👸👸👸👸👸👸👏👏👏💖💫💥👑

12 päivää sitten
Arjana Madani
Arjana Madani

Sa shum ti per mua je(Leo),,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, fifi e mrekullueshme je❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

12 päivää sitten
Arjana Madani
Arjana Madani

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

12 päivää sitten
lac ser
lac ser

Auuuuu fifi prap shum e shendosh je nos dil me te shkurtra shum se e kie guzicen e madhe

12 päivää sitten
Anila Derrasa
Anila Derrasa

Fifi bravo je shume e mira

12 päivää sitten
Leda Amz
Leda Amz

Bravo shum me pelqejn kenget kuptim te jetes ❤❤

12 päivää sitten
Tania Papadopoulou
Tania Papadopoulou

❤️❤️❤️👍👍👍👏👏👏👏👏👏

12 päivää sitten
Vita Kastrati
Vita Kastrati

I don’t like your song

12 päivää sitten
Elona Lona
Elona Lona

Fifi me e mira zeri brilant dhe super njeri i dhjesht gjithashtu edhe bruna jeni njėsh

12 päivää sitten
Leonard Fejzi
Leonard Fejzi

Super

13 päivää sitten
Jona Izetaj
Jona Izetaj

Bravo fifi bruno kenga ishte super

13 päivää sitten
Sife Sife
Sife Sife

O zot naltë se ti je çfar kamë o jetë dhe të dua shumëmmmmmm ojetë kjo është 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏 është e vërtetë kjo 😭🌷😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

13 päivää sitten
Toni Zhupa
Toni Zhupa

Kjo këngë duhet t'a kish fituar këngën magjike .. super këng !

13 päivää sitten
klodjan halili
klodjan halili

Kenga me bukur deri me sot 😍🌟🌟

14 päivää sitten
Shpetim Cani
Shpetim Cani

Bruno e fifi te dy te talentuar jeni te mbrekullueshem jam fansja juaj keshtu vazhdoni gjithmon suksese nga zemra

14 päivää sitten
KOKOBE -Për fëmijët
KOKOBE -Për fëmijët

Fifi të adhuroj. Të gjitha këngët kryevepra

14 päivää sitten
albguy111
albguy111

Kjo kenge, ne nje mase te konsiderueshme, eshte thuajse copy paste ne tekst dhe muzike e kenges qe Bruno solli me Artiola Tosken ne 2019. Mendoj qe Ardit Gjebrea duhet te zgjeroje me shume rrjetin e poeteve dhe kompozitoreve - besoj se Flori dhe Fifi kishin kontribut paksa te tepruar. Dhe kjo shkakton perseritje.

14 päivää sitten
Vjola Stafa
Vjola Stafa

Dashuri ❤️🤗😘.Super e bkr 🥰🤗🤗❤️❤️😘😘

14 päivää sitten
deni helga
deni helga

Cool very

14 päivää sitten
Tina Violin
Tina Violin

Per mua e keni fituar ju❤

15 päivää sitten
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI

Shum keng e bukur bravo Respekte 👌👍👍👍

15 päivää sitten
cimi cimi
cimi cimi

Akoma ty te dua jet sa shume ti per mua je drejt frymen e fundit je skemi me ndryshu uuuuuu

15 päivää sitten
Klei klei
Klei klei

akoma ty te dua jete 😭😩😢❤❤👏

15 päivää sitten
duma kiki222
duma kiki222

Fifi e meritonte 100 per qind heres tjeter . Kete here e meritonte pa hile ramosaj.

15 päivää sitten
Nehat Alili
Nehat Alili

Fix

13 päivää sitten
desara maklekaj
desara maklekaj

SuperStar😳🥺❤️

15 päivää sitten
Artida Sala
Artida Sala

👏👏👏👏

15 päivää sitten
Megan Murphy
Megan Murphy

You don't have to understand what they are singing to feel what they are sharing with us.

15 päivää sitten
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

12 päivää sitten
Eralda Isaku
Eralda Isaku

Me pelqen shume 🙂

15 päivää sitten
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU🍋🍊📖🏙

15 päivää sitten
Vanessa Martini
Vanessa Martini

Kenge dhe performance shumee e dobet 👎

16 päivää sitten
Burbuqe Gjini
Burbuqe Gjini

Fifi yll.je shume e mire

16 päivää sitten
Free Domain
Free Domain

Down vote per perdorimin a pa vend te pelenave ne fytyre

16 päivää sitten
Elida Kaiku
Elida Kaiku

Fifi you are the best 👏👏👏👌👌🧿🧿💙💙❤❤🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

16 päivää sitten
John Cred
John Cred

O FIFI, PO NUK TE SHKON TY KERCIMI SEKSI MOJ. SE JO PER GJE PO TI NUK DI AS TA DREDHESH SIC DUHET.

16 päivää sitten
Mandi Kardhiqi
Mandi Kardhiqi

FIFI je .SUPER

16 päivää sitten
Luljeta hana Osmani
Luljeta hana Osmani

👋👏👏👏👏👏👏👏super kenge

16 päivää sitten
Marti Lilo
Marti Lilo

shume bukur por jo sa ai qe e fitoi...

16 päivää sitten
Marti Lilo
Marti Lilo

@opzz xsin ?

12 päivää sitten
opzz xsin
opzz xsin

keto kenge, ti je tjeter nivel.

13 päivää sitten
Afrim Kulla
Afrim Kulla

Super keng Bravo Bruno & Fifi jeni me te miret

16 päivää sitten
shijakse 222👩
shijakse 222👩

Sa keq qe nuk fituat ju

17 päivää sitten
eriseld Lusqa
eriseld Lusqa

Super❤💏bravo

17 päivää sitten
LucidDreaming X
LucidDreaming X

Kush e ka fituar Kengen Magjike 2021 te tregojn Klikimet ne YouTube.....Fifi ka 5 here me shum klikime se.. Ramosaj ...por kemi problemin se Fifi vjen nga Kosova....!

17 päivää sitten
LucidDreaming X
LucidDreaming X

@Florian Kola Po te tregojn Klikimet ne Youtube se qka mendon publiku..e Albani ka 4 miljon..!

8 päivää sitten
Florian Kola
Florian Kola

Dhe Albani nga kosova esht😂

17 päivää sitten
Nora Ajeti
Nora Ajeti

Fifi sa zërin e mirë 🥰

17 päivää sitten
Dona Mitro
Dona Mitro

Muzika e refrenit e Dino Merlin

17 päivää sitten
Florian Kola
Florian Kola

Cila kenge e dinos

17 päivää sitten
Artush Djartush
Artush Djartush

Cool very well sung well done

17 päivää sitten
majkell 123
majkell 123

Hallall ju qofte kenge e goditur !

17 päivää sitten
Rexhep Godanci
Rexhep Godanci

😍😍😍😍

17 päivää sitten
Don Fernando
Don Fernando

te dy zera brilant. por kenga eshte paksa komerciale. edhe duhet te dini qe gjerat e thjeshta mbahen mend kollaj. gjithsesi suksese e vitin tjeter me mire ishalla

17 päivää sitten
Simoskristo Kristo
Simoskristo Kristo

Albania love you🇦🇱❤️🇽🇰

17 päivää sitten
Xheni Sofi
Xheni Sofi

Cfar njerez vrk i japin dislike ksaj kenge

17 päivää sitten
francesko muhametaj
francesko muhametaj

Kjo muzika sa nis kenga shume super 😬

17 päivää sitten
Besjana Ismaili
Besjana Ismaili

mos u merzisni qe nuk fituat kenga juaj ka rembyer zemrat e publikut🥰😍😍😍

17 päivää sitten
Sami Matranxhi
Sami Matranxhi

sa e pashe kete cm ne tv tek lajmet thane qe nje film rrembeu zemrat e publikut😂😂

2 päivää sitten
Opps Yas
Opps Yas

Po shum e vertet nuk fitoj kenge magjike po fitoj si gjithemon zemrat e publikut te dua shum fifi 🥰🥰😍😍

2 päivää sitten
Amelia Romina
Amelia Romina

Shum te drejte ke..suuuper kenge super dyshe🥰😍

8 päivää sitten
bofooit gojo
bofooit gojo

Sikur ka titullin eshte kenga 🔥, Ishalla me fitore

14 päivää sitten
Black Winx
Black Winx

Kjo nuk fiton sepse ben levizje vari kart qe nuk i shkojn

17 päivää sitten
Vefi Gropa
Vefi Gropa

Shum bukur Akoma ty te du je super .Fifi je ber si foto modele brava ,,,suksese.....

17 päivää sitten
My Love
My Love

Suuuper E Adhuroj 🤩🤩🤩😍

17 päivää sitten
L h
L h

o bo bo eshte mire te mos kercej kjo kengetarja...

17 päivää sitten
Maks Rapaj
Maks Rapaj

Fifi nje profesioniste e vertet! Ne cdo kenge qe nxier godet ne zemer ti kput telat! Big up for you 😉

17 päivää sitten
Joanna
Joanna

through some kind times and that we will be responsible with your team in a

16 päivää sitten
Marjeta Koni
Marjeta Koni

Fifi dhe bruno ka fitoren puplikut mir etha arditi don shperthim kenga

17 päivää sitten
Gaia beat
Gaia beat

Dua te shikoj Fifin me Eurovision..☺️☺️👸🏻 Muzika jote shoqja ime Me e mire..luv u girl💖💖🌟🎶🎶

17 päivää sitten
Joanna
Joanna

Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

16 päivää sitten
Berlina Kalemaj
Berlina Kalemaj

Shume konge e bukur Bravo Fifi,Bravo Bruno

18 päivää sitten
Zgrapella
Zgrapella

iku edhe kjo per pambuk😂

18 päivää sitten
elvira Dedja
elvira Dedja

Super Fifi

18 päivää sitten
arjeta arjeta
arjeta arjeta

🤩🇽🇰🇦🇱

18 päivää sitten

Seuraava

Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)

3:01

Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)

Marjona Metohu

Näkymät 1 milj.

Puolustusvoimien pääsotaharjoitus PVPSH 2021 - Koko Suomea puolustetaan

3:59

Puolustusvoimien pääsotaharjoitus PVPSH 2021 - Koko Suomea puolustetaan

Puolustusvoimat - Försvarsmakten - The Finnish Defence Forces

Näkymät 88 t.

Fastest Soapbox Car Wins

11:57

Fastest Soapbox Car Wins

Dude Perfect

Näkymät 12 milj.

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

4:29

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Xhensila Myrtezaj

Näkymät 18 milj.

Klajdi Haruni - Mbase ft. Bruno

3:32

Klajdi Haruni - Mbase ft. Bruno

KlajdiHaruniVEVO

Näkymät 4 milj.

Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

2:48

Dua Lipa - Love Again (Official Music Video)

4:23

Puolustusvoimien pääsotaharjoitus PVPSH 2021 - Koko Suomea puolustetaan

3:59

Puolustusvoimien pääsotaharjoitus PVPSH 2021 - Koko Suomea puolustetaan

Puolustusvoimat - Försvarsmakten - The Finnish Defence Forces

Näkymät 88 t.

Fastest Soapbox Car Wins

11:57

Fastest Soapbox Car Wins

Dude Perfect

Näkymät 12 milj.

Portion Boys & Matti ja Teppo - Vauhti Kiihtyy

3:45

Portion Boys & Matti ja Teppo - Vauhti Kiihtyy

Portion Boys Official

Näkymät 134 t.

COMEBACK ja totuus tauon takana 🤔 | Sitan vlogit

11:20

Who Is SMARTER? 😂 #shorts

0:30

Who Is SMARTER? 😂 #shorts

LankyBox

Näkymät 180 milj.

If you laugh you get cancelled...

14:13

If you laugh you get cancelled...

MoreSidemen

Näkymät 2 milj.

Till Lindemann - Ich hasse Kinder (Official Video)

5:26

SIDEMEN EXTREME COOK OFF

1:23:12

SIDEMEN EXTREME COOK OFF

Sidemen

Näkymät 8 milj.

LEVELI VAALIVALVOJAISET LIVE!

5:39:25

LEVELI VAALIVALVOJAISET LIVE!

LEVELI

Näkymät 35 t.